Chceš sa baviť brankárskym tréningom?

Tak neváhaj,a prihlás sa na tomto linku:

https://services.bookio.com/brankarska-skola-jana-novotu/widget

Keď som začínal s futbalom v Matúškove (v mojej rodnej dedine),bohužiaľ sme ešte nemali možnosť trénovať s kvalifikovaným trénerom brankárov.

Ubehlo viac-menej 25 rokov,a možnosti mladých brankárov sa úplne zmenili.Vo futbalových akadémiách máme trénerov brankárov pre mládežníckych brankárov.Títo tréneri sa zaoberajú nielen technickou a kondičnou prípravou brankárov,ale takisto aj taktickou a psychologickou prípravou mladých gólmanov.

Zabúda sa ale na brankárov z nižších súťaží,ktorí sa možno na futbalovú akadémiu nedostali,ale napriek tomu ich chytanie baví,a chcú sa zlepšovať.

Práve pre nich som založil BŠJN (Brankárska Škola Jána Novotu),kde majú možnosť trénovať so mnou,a kde mám možnosť aj ja im odovzdávať moje skúsenosti či už z amatérskeho,alebo z profesionálneho-vrcholového futbalu.

4 thoughts on “Chceš sa baviť brankárskym tréningom?

  1. Bátran ajánlom Novota János Kapusiskoláját mindenkinek, aki egy nagyszerű edzőtől szeretné a legtöbbet megtanulni. Úgy szakmailag, mint emberileg is a maximumot kapják itt. Gyermekem nem győzi dicsérni az igényes, profi és mindig remek hangulatú edzéseket.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük